HAKKIMIZDA

SAKARYA KONVEYÖR BANT , bir Termo Plastik, Kauçuk ve Pol. Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti, Markasıdır.

Sakarya Konveyör Bant San. PVC Konveyör Bant, Yapışkanlı ve Düz Yanmaz Teflon Cam Kumaşlar konusunda İstanbulun Avrupa yakasında müşterilerimize ana faaliyet konumuz olan konveyör bant imalatı ve toptan satışı, silindir sargı bantları, ptfe teflon® bant, teflon® kumaş, konveyör bant, kurutma bantları, saf ptfe teflon® levha, sanfor ptfe teflon® konularının yanı sıra gelen talepleri ve müşteri hizmetlerini karşılamak adına keçe bantlar, çeşitli teknik kumaş, ham kumaş, branda ve plastik hammadde ürünlerinde hizmet veriyoruz. 2014 yılı hedefimiz istanbulun Anadolu yakasında ve Türkiyenin çeşitli illerinde yeni şubemiz ile müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Tüm ürünlerimiz tamamen markalarımız olan Sakarya ve kalite standartları altında dünyanın konusunda sayılı üreticilerinin sıkı kontrolleri ile birinci sınıf hammaddeler ile üretilmektedir. Firmamız bir dünya markası olmak için kaliteye büyük önem vermektedir.

Teflon® günümüzde tüm alanlarda ve bizim web sayfamızda bantları ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır.
Copyright ©İSTANBUL KONVEYÖR BANT® 2014