PTFE Teflon Ambalaj paketleme Poşet Ağzı Teflon bantlar

Ambalaj poşet teflon cam kumaş

Yapışkanlı Teflon® kaplı cam kumaş bantlar ve Yapışkanlı Teflon® cam kumaşlar

270-330© ısıya dayanım ve üst tabaka yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında, ambalaj sanayinde, Shrink ambalaj makinası teflonu, torba ağzı kapatma makinası teflonu, shrink paketleme yapışkanlı teflon cam kumaş, poşet ağzı kapatma teflonu, poşet ağzı yapıştırma teflonu, poşet press makinası, poşet ağzı yapıştırma teflonu, her tür ısıl makine ve ekipmanlarda, laminasyon işlemlerinde, kauçuk preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır.
Teflon® kumaşlar Tela bandı, Kauçuk ekstrüzyon bandı, pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Teflon® günümüzde tüm alanlarda ve bizim web sayfamızda bantları ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır.
Copyright ©İSTANBUL KONVEYÖR BANT® 2014